Město Tišnov jsme záměrně zvolili jako poslední místo letošní kampaně do Evropského parlamentu. Jednak proto, že z blízkého Drásova pochází hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek a my jsme se s jeho příznivci chtěli setkat přímo, jednak proto, že bývalá místostarostka Tišnova Zuzana Brzobohatá je jedinou kandidátkou ČSSD na jejich kandidátní listině (shodou okolností stejně jako já je v pořadí č.5).

Právě z těchto důvodů jsme se rozhodli vylomit sociálním demokratům část hlasů právě tam, kde se mohou cítit silní. Na tišnovském náměstí jsme strávili více než 2 hodiny, rozdali jsme řadu našich materiálů, diskutovali s mnoha procházejícími občany a měli jsme dojem, že nás Tišnov a jejich občané přijali velmi vstřícně.

Dokonce i počasí se v poslední den kampaně umoudřilo: ani jsme se nespálili a neupekli na horkém slunci, ani jsme nepromokli nebo nepromrzli. To vše jsme za ten měsíc intenzivní kampaně prožili.

Přejeme Tišnovu a Tišnovsku vše dobré a věříme, že i tady ODS v nadcházejících evropských volbách udělá solidní výsledek.

Foto:: 

Videokanál YouTube

Můj videokanál na YouTube.

 

Blog iDnes.cz

Blog na Facebook

Můj blog na serveru facebook.com

Důležité odkazy

CATO INSTITUTE
INSTITUT VÁCLAVA KLAUSE
Václav Klaus